Praha sportovní 2016

Struktura: Úvodní stránka / Praha sportovní 2016
Propagačně - soutěžní akce / ukázkové lekce zdarma:

- Kuličky / Pétanque / Sjoelen:
Hřiště v ulici Dětská, Praha 10, 21.9. (mezi 16:45-17:45)

InformaceFÓRUM - VZKAZY - PŘIHLAŠOVÁNÍAnketa pro účastníky propagačně sportovní akce 21.09.2016 na hřišti u ulice "Dětská" + Přihlašování na MINI TROJBOJ

PŘIHLAŠOVÁNÍ hráčů a lektorů / instruktorů

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH HRÁČŮ a lektorů / instruktorů


FÓRUM:Club Rodamiento se opět zapojuje do projektu Praha sportovní - Měsíc náborů do sportovních klubů 2016. Během měsíce září proběhnou ukázkové hodiny, tréninky a propagační akce, které mají představit činnost našeho klubu. Rádi mezi sebou přivítáme nové zájemce o členství v některém z našich sportovních, nebo volnočasových oddílů.


Mezi nejaktivnější oddíly/sportovní disciplíny patří v tomto roce kuličky, pétanque, bowling a holandský billiard.

Dalšími aktivitami jsou např. minigolf, turistika, cykloturistika, deskové hry, scrabble, ap.Staň se členem našeho sportovního klubu a využívej všech výhod, které toto členství přináší.

E-přihláška / Přihláška za člena sportovního klubu (DOC)
Přihláška za člena sportovního klubu (klasická) (PDF)
E-přihláška / Přihláška do sportovního oddílu (doplnění) (DOC)
Stanovy občanského sdružení (PDF)

Vstupem do některého z těchto oddílu se stáváte členy klubu a zároveň máte přednostní právo účastnit se i ostatních sportovních a kulturních akcí a turnajů - samozřejmě za zvýhodněných podmínek.

Pokud sami provozujete některou jinou sportovní či volnočasovou aktivitu a chtěli byste jí provozovat v rámci našeho klubu rádi Vás mezi námi uvítáme.
KULIČKY

Kuličky patří mezi nejdéle provozovanou aktivitu v našem klubu. Naši hráči se pravidelně účastní kuličkových turnajů po celé republice (kategorie Open i Masters, MČR, MS). Club Rodamiento je také propagátor kuličkového sportu na nových místech po celé ČR. Vedoucí kuličkového oddílu je od roku 2015 zároveň prezidentem Českého kuličkového svazu.

Hráči našeho klubu (Club Rodamiento / kuličkový oddíl) jsou automaticky i členy "Českého kuličkového svazu". Hledáme nové posily (zejména juniory), kteří by reprezentovali náš klub, nejen na turnajích jednotlivců, ale třeba i na mistrovství klubů, ap.

Naši zkušení hráči vám vysvětlí podrobná pravidla hry, naučí vás správnou techniku cvrnku, číst terén, nebo jakou taktiku zvolit a mnoho dalších praktických informací, které se budou hodit nejen při tréninku, ale zejména na kuličkových turnajích.

Jak vypadá atmosféra na kuličkových turnajích si můžete prohlédnou např. v této fotogalerii.PÉTANQUE

Další aktivitou, kterou naší členové aktivně a úspěšně provozují je pétanque. Náš klub (pétanque oddíl) je členem "České asociace pétanque klubů" (ČAPEK). Účastníme se několika dlouhodobých lig - jako např. "Zimní UBUliga v pétanque", "Pražský pohár pétanque" (účast v 1. a 2. lize), nebo se naši členové účastní samostatných pétanque turnajů po celé ČR, které se současně započítávají do Národního žebříčku ČAPEK.

Club Rodamiento také organizuje od roku 2011 vlastní pétanque ligu "Letenskou pétanque ligu", které se mohou zúčastnit i nováčci a rekreační hráči.

Členové našeho klubu se rovněž mohou účastnit pravidelných tréninků (Letenské sady, Letenský zámeček, hřiště Glowackého - Praha 8, ap.), nebo si vyzkoušet trénink pod dohledem profesionálního lektora (Petr Fuksa / trenér s licencí Mezinárodní federace pétanque; trénuje se v Lysolajích, nebo Úněticích).BOWLING

Členové bowlingového oddílu se účastní např. Amatérské bowlingové ligy, Podnikové ligy, nebo dalších samostatných turnajů.SJOELEN / holandský billiard

Nejmladší sportovní disciplínou, kterou Club Rodamiento provozuje je Sjoelen (též označován jako "holandský billiard"). Jsme první kdo tuto sportovní aktivitu provozuje v Praze. V rámci ČR se Sjoelen s úspěchem provozuje v Ostravě (Šupec - klub holandského billiardu), kde se také pořádají pravidelné turnaje a v roce 2012 zde proběhlo i 1. mistrovství ČR, kterého se zúčastnili také členové našeho oddílu. Od té doby náš klub v Praze uspořádal desítky malých i velkých turnajů a naši hráči se zúčastnili i mistrovství světa v tomto sportu. Prostřednictvím členství v našem klubu máte také příležitost zúčastnit se např. mistrovství světa v roce 2017 které se uskuteční ve Francii.Prohlédněte si fotogalerii z akcí v holandském billiardu.
 • Úvodní stránka
 • Aktuality
 • Události / archiv
 • Zprávy
 • Termíny turnajů


 • Projekty klubu
 • + Letenská pétanque liga
 • + Holandský billiard
 • + Bowlingová liga
 • + Scrabble liga
 • + Kuličkové turnaje
 • + Trojboj (turnaj dvojic)
 • + ALHB liga
 • + BOW-HO (turnaje)
 • + Firemní akce


 • Účastníme se
 • + ABL - bowlingová liga
 • + Podniková liga BOW
 • + Pražský pohár PÉT
 • + Zimní UBUliga


 • Sportovní oddíly
 • + Pétanque
 • + Kuličky
 • + Bowling
 • + Minigolf
 • + Holandský billiard
 • + Scrabble
 • + Cykloturistika
 • + Stolní tenis


 • O klubu
 • Členství v klubu
 • + Členové
 • Dokumenty klubu


 • Propozice
 • Výsledky
 • Fotogalerie
 • Odkazy
 • Kontakt


 • Organizace klubu
 • + Členská schůze
 • + Výkonný výbor
 • + Vedoucí oddílů
 • + Předseda pracovní
 • + ČAPEK - licence
 • + Finance
 • + Osobní údaje
 • + Dokumenty, legislativa

 • Akce a turnaje:
  TURNAJOVÝ KALENDÁŘ

  TURNAJOVÝ KALENDÁŘ

  Oblíbené stránky / doporučuji:

  SportCentral

  SportCentral

  Rodamiento - FACEBOOK

  Club Rodamiento na Facebooku - staňte se fanoušky na Facebooku


  POHÁRY BAUER

  MAPA STRÁNEK
  Aktualizace:
  16.09.2016
  Webmaster:
  Daniel Beseda

  Club Rodamiento, sportovní klub (občanské sdružení), zaregistrováno: 16.01.2012, IČ: 22757406, sídlo: Praha 10 - Strašnice.
  Bankovní spojení: 2100219666 / 2010 (Fio banka, a.s.), info@rodamiento.cz | www.rodamiento.cz | tisk | nahoru