Mistrovství ČR v holandském billiardu, Ostrava (28.11.2015)

Fotogalerie

Report

Šest členů našeho klubu se účastnilo Mistrovství ČR v holandském billiardu, které se konalo v sobotu 28.11.2015 v ostravském Klubu Parník.

Zúčastnilo se 29 hráčů a 7 týmů. Jsme velmi rádi, že do Ostravy přijeli i zástupci klubu z Prahy, kteří zaznamenali skvělé výsledky hlavně v kvalifikaci. Potvrdilo se, že výkony hráčů se neustále zlepšují a roste počet adeptů na stupně vítězů. Mezi těmi nejlepšími už to není o 2-3 nejlepších, ale v podstatě z první patnáctky má na úspěch šanci každý, a to se také potvrdilo.

Ve finále se nakonec potkali hráči, kteří skončili v kvalifikaci až na 7. a 8. místě. Ryszard Sobkow vyhrál nad Davidem Wardasem těsným rozdílem 12:10. Na třetím místě se umístil Marek Šťastný, který porazil Pavla Wardase. Ten se do finálových bojů dokázal probojovat dokonce po 12. místě v kvalifikaci.

Určitě se sluší ještě jednou vyzdvihnout vynikající výsledky hráčů z Prahy. Jan Beneš vyhrál 1. kvalifikační kolo, nakonec se v součtu obou kvalifikací se Zbyňkem Fojtíkem umístili na krásném 4. a 5. místě.
Zdroj: www.supec.cz

Oficiální web s výsledky: Fotografie a kompletní výsledky


Základní informace


Datum: 28.11.2015
Místo konání: Klub Parník, Sokolská tř. 26, Ostrava
Organizátor: Rekre park o.s. / www.rekrepark.cz / Oficiální web MČR 2015

Přihlášky, poznámkyPřihlášky, poznámky
(Disk Google – XLS) Aktualizace: 2015