Členství v klubu

Proč se stát členem právě našeho klubu?

• Provozujeme sportovní aktivity na rekreační i závodní úrovni
  • Pořádáme vlastní akce a turnaje a naši členové se účastní cizích akcí a lig po celé republice
  • Naše nabídka zahrnuje pestrou škálu oddílů / sportů: Kuličky, Pétanque, Bowling, Sjoelen / Holandský billiard, Mölkky, Turistika / Cykloturistika, Stolní tenis, ad. Provozujeme i volnočasové aktivity jako: Deskové hry či Filmový klub
  • Pro členy klubu je většina projektů buď zdarma nebo za symbolické startovné. Obyvatelé Desítky mají většinou akce úplně zadarmo
  • Pro členy juniory je možné čerpat různé příspěvky z dotačních projektů
  • Jsme členy České unie sportu (Pražské tělovýchovné unie) a všichni naši členové jsou automaticky pojištěni pro případ úrazu
  • Pokud provozujete nějaký sport který není v naší nabídce, můžete ho v rámci našeho klubu zřídit, nebo se přímo stát vedoucím nového sportovního oddílu
  • Pro členy pořádáme kulturně společenské akce, vánoční večírky ap. (např. v rámci členských schůzí ap.)

V současné době provozuje Club Rodamiento tyto aktivity a sporty:

KULIČKY * BOWLING * HOLANDSKÝ BILLIARD * PÉTANQUE * MINIGOLF * CYKLOTURISTIKA

Vstupem do některého z těchto oddílu se stáváte členy klubu a zároveň máte přednostní právo účastnit se i ostatních sportovních a kulturních akcí a turnajů – samozřejmě za zvýhodněných podmínek.

Přihláška do klubu:

Nejrychlejší možnost jak vyplnit a odeslat přihlášku je formou Google-formuláře:

tlacitko-chci-se-stat-clenem

Pokud dáváte přednost klasické formě – stáhněte si soubor (ve formátu .DOC), vyplňte a odešlete e-mailem na info@rodamiento.cz nebo d.beseda@seznam.cz:

Pokud sami provozujete některou jinou sportovní či volnočasovou aktivitu a chtěli byste jí provozovat v rámci našeho klubu rádi Vás mezi námi uvítáme.

Bodování / aktivita hráčů

Schváleno Výkonným výborem klubu v Úněticích dne 9.3.2013.

Trvání
Velké (týmové) akce a ligy
ABL bowlingová liga
UBUliga (pétanque)
Kuličkové turnaje družstev
Trojboj (dvojic)
Ostat. sporty (družst.) nad 5 hod.
družstvo
Velké (individuální) akce
Kuličkové turnaje Masters
Pétanque turnaje (jednotlivci)
MČR, reprezentace, ap.
Celodenní akce jednotlivců
Kuličkové turnaje Open
Ostatní (jednotlivci) nad 5 hod.
jednotlivci
Akce družstev (do 3 hod.)
Pražský pohár pétanque
ALHB liga
Podniková bowlingová liga
Ostatní (družstva) do 3 hod.
do 3 hod.
družstvo
Menší klubové akce
Ligové kolo LPL