Výroční zpráva 2013 (podklady)

Struktura: Úvodní stránka / Organizace / Výroční zpráva 2013





> VLASTNÍ PROJEKTY
> CIZÍ PROJEKTY (kterých se členové účastní)
> Účast



VLASTNÍ PROJEKTY


2013

Kuličkové turnaje:

Kuličkový turnaj Open
(Srby u Kladna, 14.09.2013)

Kuličkový turnaj Masters
(Srby u Kladna, 04.05.2013)

Kuličkový turnaj Open
(Praha, Letenské sady, 17.04.2013)

Kuličkový turnaj dvojic (Trojboj)
(Praha, Letenské sady, 23.03.2013)


Holandský billiard:

Amatérská Liga Holandského Billiardu
(Praha, DUET, 22.10.-17.12.2013)

Turnaj v holandském billiardu
(Praha, DUET, 20.-23.06.2013)

Miniturnaj v holandském billiardu
(Praha, Radava, 19.-20.01.2013)


Pétanque:

Letenská pétanque liga (III. ročník)
(Praha, Letenské sady, 27.03.-27.08.2013)

Pétanque turnaj dvojic (Trojboj)
(Praha, Letenské sady, 16.03.2013)


Bowling:

Bowlingový turnaj dvojic (Trojboj)
(Praha, Radava, 10.03.2013)


Víceboje:

Trojboj 2013 (III. ročník) - bowling / kuličky / pétanque
Turnaj dvojic (10.-23.03.2013)










CIZÍ PROJEKTY (kterých se členové účastní)


2013

- Pražský pohár pétanque
- Zimní UBUliga v pétanque









Účast



01. Adamec Martin (KUL)
02. Beneš Jan (Trojboj)
03. Beneš Petr (KUL)
04. Bernat Jiří (KUL)
05. Beseda Daniel (LPL,PPP,ALHB,HB,KUL)
06. Besedová Lucie (LPL,PPP,ALHB,HB,KUL)
07. Bezchlebová Lenka (ALHB)
08. Bílek Miroslav (HB)
09. Böhm Jiří (KUL)
10. Böhmová Alena (KUL)
11. Böhmová Šárka (KUL)
12. Ciroková Andrea (HB)
13. Čermák Zdeněk (KUL)
14. Dlouhá Ivana (Trojboj,LPL,PPP,HB,KUL,
15. Dostál Martin (KUL)
16. Fazekaš Martin (KUL)
17. Feri Dan (KUL)
18. Fojtík Zbyněk (Trojboj,LPL,PPP,ALHB,HB,KUL)
19. Formánková Zdeňka (KUL)
20. Fuss Jakub (LPL,KUL)
21. Gregor František (KUL)
22. Hájek Adam (KUL)
23. Hájek Petr (KUL)
24. Hájková Rosalie Yaa (KUL)
25. Hatašová Blanka (Trojboj)
26. Hobža Vladimír (Trojboj,LPL,PPP,ALHB,HB,KUL)
27. Hobžová Bára (LPL,KUL)
28. Honců Petr (KUL)
29. Horák Michal (ALHB)
30. Hrubeš Zdeněk (HB)
31. Jandečka Nikolas (KUL)
32. Jandečková Věra (KUL)
33. Jechoutková Dana (HB)
34. Julinek Radek (KUL)
35. Kadlic Michal (LPL)
36. Kamaryt Josef (Trojboj,LPL,PPP,HB,KUL)
37. Kamarytová Alena (KUL)
38. Karásek Luboš (KUL)
39. Kofroň Leoš (Trojboj,KUL)
40. Kokeš Filip (KUL)
41. Kokeš Roman (KUL)
42. Kokošková Anna (KUL)
43. Kopernická Eliška (KUL)
44. Kortusová Vendula (ALHB,HB)
45. Kosová Hana (LPL,ALHB)
46. Košťálová Hana (Trojboj,KUL)
47. Kotěšovská Jaroslava (LPL)
48. Kučaba Pavel (KUL)
49. Kvasničková Pavla (KUL)
50. Lampart Dušan (Trojboj)
51. Loriš Jan (Trojboj,ALHB,HB,KUL)
52. Losík Ivo (KUL)
53. Mach Libor (HB)
54. Machová Adéla (HB)
55. Malíková Eliška (KUL)
56. Mikscheová Sandra (HB)
57. Mikulová Petra (KUL)
58. Mišovič Benedikt (Trojboj,KUL)
59. Mišovič Martin (Trojboj,KUL)
60. Mišovičová Kateřina (Trojboj,KUL)
61. Mizera (Trojboj,
62. Moos Daniel (LPL,ALHB,HB,
63. Nedvědová Lenka (Trojboj,KUL)
64. Nedvědová Marta (KUL)
65. Novák Jindřich (KUL)
66. Pačes Michal (Trojboj)
67. Pačes Václav (Trojboj,KUL)
68. Padevětová Hana (LPL,ALHB)
69. Pavlů Jiří (KUL)
70. Petr Michal (Trojboj,KUL)
71. Pitařová Jaroslava (KUL)
72. Ritter Oldřich (KUL)
73. Rychter Antonín (Trojboj,LPL,PPP,ALHB,HB,KUL)
74. Rychterová Anna (Trojboj,LPL,PPP,ALHB,HB,KUL)
75. Říha Jan (ALHB)
76. Sabo Jan (HB)
77. Schnábl Vladimír (Trojboj,KUL)
78. Smetana Martin (KUL)
79. Svrčinová Anna (KUL)
80. Sýkora Luděk (Trojboj,ALHB,HB)
81. Šamonilová Naděžda (Trojboj,LPL,ALHB,HB,KUL)
82. Šejba Petr (LPL,PPP,ALHB,HB,KUL)
83. Šimek Filip (ALHB,HB)
84. Šiňanský Marek (KUL)
85. Šlajs Miloslav (KUL)
86. Šlamiar Jakub (KUL)
87. Šťastná Veronika (KUL)
88. Šťastný Vojtěch (KUL)
89. Tourek Václav (LPL,PPP,ALHB,HB,
90. Uher Dušan (HB)
91. Vaníčková Eva (LPL,PPP,ALHB,HB,
92. Velebný Hanuš (HB)
93. Vencovská Eva (Trojboj)
94. Vítek Vladimír (HB)
95. Vlasák Aleš (ALHB)
96. Vlček Lukáš (KUL)
97. Votápková Gabriela (KUL)
98. Völfelová Marta (Trojboj,ALHB,HB,KUL)
99. Völfelová Veronika (Trojboj,ALHB,HB,KUL)
100.Vrátník Oldřich (KUL)
101.Wernerová Adéla (Trojboj)
102.Wernerová Monika (Trojboj)
103.Zach Jaroslav (KUL)
104.Zachová Zdenka (KUL)
105.Zoufalý Pavel (KUL)









Bowling:

Meziúřadový turnaj (23.09.2013) - Strike ÚV
(v osmičlenném týmu byli i 4 členové našeho klubu: Luděk Sýkora, Naďa Šamonilová, Vladimír Vítek, Hana Padevětová). Tým ÚV (3509 b.) zvítězil a opět porazil Senát (3506 b.) i PS (2843 b.)
-
-












Holandský billiard:

-
-
-












Kuličkové turnaje:

-
-
-
-












Pétanque / PPP:

-
PODZIM - 2. liga
5 týmů, CR 3. místo
Kamaryt (hrací dny: 4, zápasy: 6)

Dlouhá (hrací dny: 4, zápasy: 8)

Šejba (hrací dny: 4, zápasy: 8)

Hobža (hrací dny: 2, zápasy: 2)

JARO - 2. liga
5 týmů, CR 3. místo (odehrány pouze 2 zápasy)
Kamaryt (hrací dny: 2, zápasy: 3)
(II/ 13:8, III/ 12:13, 4:13)
Dlouhá (hrací dny: 2, zápasy: 4)
(II/ 13:2, 13:8, III/ 12:13, 4:13)
Šejba (hrací dny: 2, zápasy: 3)
(I/ 4:13, II/ 13:2, III/ 12:13)
Hobža (hrací dny: 2, zápasy: 2)
(I/ 13:4, III/ 4:13)

PODZIM - 3. liga
5 týmů, CR = 4. místo, odehrány 3 hrací dny (1 kontumace)
Rychterová (hd: 3, zá: 7)
(I/ 13:10, 13:7, 10:13 - Kl.záře!)
Rychter (hd: 1, zá: 2)

Beseda (hd: 2, zá: 4)

Fojtík (hd: 2, zá: 3)

Padevětová (hd: 1, zá: 2)
(II/ 7:13, III/ 11:13)

JARO - 3. liga
5 týmů, CR = 4. místo (2 výhry / 2 prohry)

Rychterová (hd: 3, zá: 5)
(I/ 13:8, 13:11, II/ 13:2, III/ 8:13, 4:13)
Rychter (hd: 2, zá: 3)
Beseda (hd: 3, zá: 6)
Vaníčková (hd: 1, zá: 2)
Tourek (hd: 2, zá: 3)
Besedová (hd: 1, zá: 1)
Moos Daniel (hd: 1, zá: 2)
Dobšíček Michal (hd: 1, zá: 2)

























  • Úvodní stránka
  • Aktuality
  • Události / archiv
  • Zprávy
  • Termíny turnajů
  • Projekty (vlastní)
  • + ALHB liga
  • + BOW-HO (turnaje)
  • + Kuličkové turnaje
  • + Letenská pétanque liga
  • + Trojboj (turnaj dvojic)
  • Projekty (účast členů)
  • + ABL - bowlingová liga
  • + Podniková liga BOW
  • + Pražský pohár PÉT
  • + Zimní UBUliga
  • Propozice
  • Výsledky
  • Sportovní oddíly
  • + Pétanque
  • + Kuličky
  • + Bowling
  • + Minigolf
  • + Holandský billiard
  • + Scrabble
  • + Cykloturistika
  • O klubu
  • Členství v klubu
  • + Členové
  • Fotogalerie
  • Dokumenty klubu
  • Odkazy
  • Kontakt

  • TURNAJOVÝ KALENDÁŘ

    TURNAJOVÝ KALENDÁŘ




    Pro členy klubu

    Diskuzní fórum




    ČAPEK

    Česká asociace pétanque klubů




    Club Rodamiento - nábor členů




    Oblíbené stránky:

    www.rekrezona.cz
    www.firemky.cz

    Specialisté na volný čas


    UBULODROM Únětice

    UBULODROM Únětice


    Rodamiento - FACEBOOK

    Club Rodamiento na Facebooku - staňte se fanoušky na Facebooku






    Aktualizace:
    01.01.2014 (13:01)
    Webmaster:
    Daniel Beseda

    Club Rodamiento, sportovní klub (občanské sdružení), zaregistrováno: 16.01.2012, IČ: 22757406, sídlo: Praha 10 - Strašnice.
    Bankovní spojení: 2100219666 / 2010 (Fio banka, a.s.), info@rodamiento.cz | www.rodamiento.cz | tisk | nahoru