Trojboj 2017 – často kladené otázky

Struktura: Projekty > Trojboj > otázky

 

Složení dvojice je libovolné?

ANO. Může se zúčastnit dvojice ve složení ŽENA-ŽENA, MUŽ-MUŽ, ŽENA-MUŽ, JUNIOR-DOSPĚLÝ, ap. Důležité však je, že složení dvojice se nesmí během Trojboje měnit. V případě, že váš spoluhráč nemůže nastoupit na další disciplínu, musíte bohužel účast na Trojboji ukončit i vy.

 

Mohou se Trojboje zúčastnit i děti?

ANO. Trojboj je určen všem zájemcům bez rozdílu věku. V rámci přihlášené dvojice však musí být jeden hráč starší 15 let. V případě, že nastoupí dvojice juniorů (oba do 15 let), musí být přítomen rodič/rodičové dítěte. Veškeré disciplíny jsou nekuřácké. Na hřišti bude zákaz kouření (kuličkové a pétanque hřiště; kouření bude povoleno ve vzdálenosti větší než 5 m od prostoru konání turnaje, nebo v místech k tomu určených) a bowlingový turnaj se uskuteční v nekuřácké bowlingové herně Xbowling Strašnice.

 

Jak se mohu na Trojboj přihlásit?

Uzávěrka přihlášek je v pátek 3. listopadu 2017 (v 11:00 hod.), nebo do naplnění maximální kapacity 24 dvojic. Přednostní právo mají včas přihlášení hráči (rozhodující bude čas zaregistrování). V případě obsazení 24 míst se mohou ještě zájemci přihlásit jako náhradníci.

Pro přihlašování použijte prosím formulář na této stránce: PŘIHLAŠOVÁNÍ NA TROJBOJ <
Přihlašovat se lze také na emailovou adresu: d.beseda@seznam.cz, nebo zasláním SMS na tel.: 777 23 13 24. Na místě konání (nejpozději před zahájením kuličkového turnaje / 05.11.) vyplní účastníci tuto přihlášku.

 

Mohu se zúčastnit pouze některé disciplíny?

ANO. Pokud se nemůžete některé z disciplín Trojboje zúčastnit, nevadí, ale je nutné dodržet termín podání přihlášky (tj. do 03.11.2017). Případným zájemcům, kteří se rozhodnou až v průběhu Trojboje (např. před druhou, nebo třetí disciplínou), že by se chtěli zúčastnit (tj. nepodali svou přihlášku do Trojboje do termínu 03.11.2017), nebude již start umožněn. Dvojicím, které nastoupí pouze k některým disciplínám, nebudou započítávány body do celkového Trojboje.

 

Mohu se zúčastnit Trojboje i když jsem nikdy nehrál kuličky / pétanque / bowling?

ANO 🙂 Zúčastnit se Trojboje je právě ta ideální příležitost si některou z disciplín vyzkoušet poprvé. Z minulých ročníků můžeme potvrdit, že i úplní nováčci příjemně překvapili a ve dvojici se výkonnostní rozdíly stírají.

 

Co si mám s sebou přinést?

V podstatě nic není potřeba 🙂 Kuličky i pétanque koule budou pro účastníky zdarma k zapůjčení. Kuliček máme dostatek. Pouze zájemci o zapůjčení pétanque koulí si musí požádat před turnajem o zapůjčení (omezený počet; přihlášení hráči budou osloveni anketou, kterou pořadatel rozešle nejpozději do 07.11.2017). Bowlingová obuv i koule jsou k dispozici v bowlingové herně (Xbowling Strašnice).

 

Jak a kdy mohu uhradit startovné?

Startovné se letos neplatí a účast je zcela zdarma. Projekt je podpořen z dotačního řízení MČ Praha 10. Každý účastník si hradí sám pronájem bowlingové dráhy (rozpočítaný podíl mezi hráče na dráze).

 

Jaké je startovné a co všechno zahrnuje?

  • Kuličkový turnaj dvojic: startovné na pořízení cen 0,- Kč / dvojice
  • Pétanque turnaj dvojic: startovné na pořízení cen 0,- Kč / dvojice
  • Bowlingový turnaj dvojic: startovné na pořízení cen 0,- Kč / dvojice (orientační cena pronájmu bowlingové dráhy 100 – 150 Kč / hráč / dle počtu účastníků a počtu odehraných her; hradí si každý hráč sám)