Velká soutěž – Rok 2016 zadarmo!

Aktualizace: 18.11.2015 (22:01), Daniel Beseda


Veřejné losování proběhlo 17.11.2015 v rámci turnaje v holandském billiardu v prostorách bowlingového herny Xbowling Strašnice.

Do osudí bylo vloženo 26 jmen soutěžících, kteří správně odpověděli na čtyři soutěžní otázky. Celkem se soutěže zúčastnilo 28 tipujících.

Losování proběhlo třístupňově:
Nejdříve bylo vylosováno 6 jmen (Kofroň, Fazekaš, Mišovič, Vacek, Völfelová, Vacková), poté 3 jména (Kofroň, Vacková, Mišovič) a nakonec byl vybrán jediný vítěz, kterým se stal Martin Mišovič.


POZOR – Soutěž je PRODLOUŽENA do pondělí 16.11.2015 (do 12:00 hod.)! – Slavnostní vylosování jednoho výherce hlavní ceny proběhne v úterý 17.11.2015 v rámci turnaje v holandském billiardu v prostorách bowlingové herny Xbowling Strašnice.

1. Každý účastník soutěže může odeslat pouze jeden soutěžní formulář (do slosování bude přijat pouze první zaslaný soutěžní formulář).

2. Hlavní cenou je voucher na startovné zdarma na veškeré akce, turnaje a projekty, které v roce 2016 Club Rodamiento uspořádá (např. Trojboj*, kuličkové turnaje Nežebříčkové/Open/Masters, turnaje v holandském billiardu, bowlingové turnaje**, Letenská pétanque liga, Scrabble liga, a další).

3. Voucher je nepřenosný a platí pouze pro osobu výherce (voucher na jméno).

4. Voucher lze uplatnit pouze na akce a projekty, které Club Rodamiento sám pořádá (je hlavní pořadatel) a na akce uvedené v turnajovém kalendáři (vizwww.rodamiento.cz). Netýká se projektů, na kterých se klub spolupodílí s jinými pořadateli.* týká se pouze 1 osoby.
** hradí se pouze pronájem dráhy.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a naWebsoutěže.cz